HOOLDAJAD:

Kuna sotsiaalhooldaja töö on vaimset ja füüsilist pingutust nõudev, peab SeniorCare (HOOL JA ABI OÜ) juhtkond äärmiselt oluliseks luua keskkond, kus inimestele on loodud parimad võimalikud tingimused oma töö tegemiseks, et selle kaudu saavutada kvaliteetseim teenus.

Hooldamise ja hooldusteenuste osutamise ning hooldusteenuste kvaliteedi ja sellest tulenevalt klientide rahulolu tagamise aluseks on klienditööd tegevad inimesed. Kuitahes hästi üles ehitatud ja korraldatud organisatsioon ei suuda oma klientide rahulolu tagada ilma kvalifitseeritult klienditööd tegeva personalita. Sellest lähtuvalt on SeniorCare's (HOOL JA ABI OÜ's) võetud suund ühtse ja professionaalse meeskonna kujundamisele.

 eas hooljaabi seniorcare regionaalarengufond   Projekti lühikirjeldus: Starditoetuse abil soetati masinaid ja tehti turundustegevusi. Projekti eesmärk on alustada koduhooldusteenuse osutamisega ning soetada selleks vajalik põhivara ja viia ellu turundustegevused. 2016.a. keskpaigaks saab ettevõttel olema 20 töökohta. Projekti tulemusena on soetatud väikekaubik, loodud koduleht, väljatöötatud ettevõtte logo ja avaldatud perioodiline reklaam. Projekti kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa oli 15000 eurot.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.