HOOLDUSABITEENUS:

Hooldusabiteenuse eesmärgiks on isiku, kelle terviseseisundist, tegevusvõimest või elukeskkonnast tulenevast hooldusvajadusest igapäevaeluks tarvilike tegevuste elluviimisel koduses keskkonnas, toetamine päevasel ajal tema toimetulekuks vajalikes hooldustoimingutes, mis on seotud isiku abistamisel füüsilise kontakti loomisel:

• abistamine pesemisel ja riietumisel eaka inimese kodus;
• eaka saatmine ja abistamine pesemisel ning riietumisel;
• mitteliikuva eaka hügieenitoimingud kodus (puhastamine, mähkmete vahetamine jms);
• toidu soojendamine ja abistamine söömisel.

TUTVUGE KA MEIE TEENUSEPAKETTIDEGA

Teie vajaduste ning soovide mõistmiseks palume Teil täita personaalse pakkumise vorm, peale mille meile edastamist saame Teile koostada individuaalse hooldusplaani ning hinnapakkumise.

 eas hooljaabi seniorcare regionaalarengufond   Projekti lühikirjeldus: Starditoetuse abil soetati masinaid ja tehti turundustegevusi. Projekti eesmärk on alustada koduhooldusteenuse osutamisega ning soetada selleks vajalik põhivara ja viia ellu turundustegevused. 2016.a. keskpaigaks saab ettevõttel olema 20 töökohta. Projekti tulemusena on soetatud väikekaubik, loodud koduleht, väljatöötatud ettevõtte logo ja avaldatud perioodiline reklaam. Projekti kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa oli 15000 eurot.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.