KODUHOOLDUSTEENUSED:

Meie ettevõte on abiks eakatele inimestele, kes soovivad elada neile omases ning harjumuspärases keskkonnas, kus abivajav inimene tunneb end mugavalt ja kaitstult - omaenda kodus.

koduabi          hooldusabi          saatmine

SeniorCare (HOOL JA ABI OÜ) missiooniks on olla vananevas ühiskonnas väärtushinnangute kujundaja ning sallivuse kasvataja läbi inimeste iseseisva toimetuleku suurendamise. Läheneme igale oma kliendile individuaalselt ning tänu ettevõtte töötajate kogemustele hooldusteenuste valdkonnas suudame Teile tagada parima teenuste kvaliteedi. Meie sõbralik ja kutsealaselt koolitatud personal tagab Teile rahulolu, mille läbi kasvab ka mõlemapoolne usaldus.

Koduhooldusteenus on teenus, mida osutatakse eakatele ja ajutist kõrvalist abi vajavatele täisealistele inimestele kodustes tingimustes, aitamaks neil harjumuspärases keskkonnas toime tulla. Meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset koduhooldusteenust, arvestades iga kliendi individuaalseid vajadusi nii täna kui ka tulevikus. Põhiteenus jaguneb koduabiteenuseks ja hooldusabiteenuseks. Lisateenusena pakume ka transpordi- ehk saatmisteenust.

Kuna meie sihtgruppi kuuluvad mitmesuguste hooldusvajadustega inimesed, oleme välja töötanud erinevad teenusepaketid, mille abil on Teil võimalik lihtsam mõista meie poolt pakutavate teenuste iseärasusi. 

Teie vajaduste ning soovide mõistmiseks palume Teil täita personaalse pakkumise vorm, peale mille meile edastamist saame Teile koostada individuaalse hooldusplaani ning hinnapakkumise.

 

 eas hooljaabi seniorcare regionaalarengufond   Projekti lühikirjeldus: Starditoetuse abil soetati masinaid ja tehti turundustegevusi. Projekti eesmärk on alustada koduhooldusteenuse osutamisega ning soetada selleks vajalik põhivara ja viia ellu turundustegevused. 2016.a. keskpaigaks saab ettevõttel olema 20 töökohta. Projekti tulemusena on soetatud väikekaubik, loodud koduleht, väljatöötatud ettevõtte logo ja avaldatud perioodiline reklaam. Projekti kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse summa oli 15000 eurot.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.